• Arapçeşme Mah. 1966.
    Sokak 70A Kocaeli / Gebze

  • Hafta içi - 8.00 - 20.00
    Hafta sonu kapalı

  • 0262 641 53 66
    Müşteri hizmetleri

Modüler Duvar Panelleri

AKIK Temiz Oda ürünleri GMP ve FDA standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.
Temiz odalar için Akık duvar panellerinin modüler tasarımı, kapı, pencere, elektrik, mekanik ve sıhhi tesisat vb. sistemlerle kolay entegrasyon sağlar. Duvar panellerinin yanı sıra mevcut duvar konstrüksiyonunu temiz mekanların gereksinimlerine uyarlamak gerektiğinde kullanılan ideal bir çözüm olan "akık temiz odalar" kaplamasını da sunmaktayız. Mali açıdan çok karlı olan bu çözüm, mevcut temiz alan alanının optimal kullanımını sağlar.

HPL hareketli duvar, proje ihtiyaçlarına göre değişen 2 adet dış HPL 4mm kalınlığında iç izolasyon kullanılarak yapılan 50 mm kalınlığında bir yapıdır.

Akık cleanroom tarafından temiz odalarınız için yapılan her bir panel, yapı oluşturmak ve iç yalıtımın tamamen kapanması için tasarlanmış ekstrüde alüminyum profiller kullanılarak 4 tarafı tamamen kapatılmıştır.
akık cleanroom farklı yalıtım türleri sunar: taş yünü (RW), polistiren (EPS), alüminyum petek (HC), poliüretan (PUR), poliizosiyanürat (PIR).
Her durumda, duvarın kendisine daha fazla mekanik stabilite sağlamak için bu yalıtkanların yoğunluğu son derece yüksektir.

resim1
resim2
resim3
resim4